Kai labai norisi adrenalino

PRIEŽASTYS, KODĖL DYZELINIO VARIKLIOS PURKŠTUKAI NUSTOJA VEIKTI

Jei pastebėsite, kad Jūsų dyzeliniai automobilių varikliai neįprastai veikia,  iš jų sklinda keistas triukšmas, vibracija, gali būti, kad jiems reikalingas dyzelinių purkštukų remontas. Kai sugenda variklio purkštukas, tai daro įtaka visam Jūsų transporto priemonės darniam veikimui. Šios variklio įpurškimo sistemos dažniausia patiria tos pačios rūšies gedimus. Taigi, jei įtariate, kad Jūsų variklio purkštukas sugedo, gali būti kaltos priežastys, kurios išvardytos žemiau.

 

Kuro filtravimo stoka

 

Jei Jūsų automobilio dyzelinio variklio įpurškimo sistema veikia netinkamai, gali būti, kad to priežastis yra nekokybiškas, netinkamas kuras, kurio kuro filtravimo sistema nesugeba gerai išvalyti. Toks kuro filtro neišvalytas kuras, patenka į purkštukus, o jie dėl kietųjų dalelių veikimo praranda savo sandarumą ir su laiku susidėvi bei negali tinkamai atlikti savo funkcijos. Tokiais atvejais yra būtinas dyzelinių purkštukų remontas.

 

Norint išvengti tokios situacijos, būtina rinktis tik kokybišką, standartus atitinkantį kurą. Tuo pačiu yra svarbu, vadovaujantis automobilių gamintojų rekomendacijomis, reguliariai keisti kuro filtrą.

 

Neteisingas įpurškimo greitis

 

Kuomet įpurškimo sistemoje yra nustatytas netinkamas įpurškimo greitis, variklio sistemos dalys gali išsibalansuoti ir netinkamai veikti. Ieškant priežasties, kodėl Jūsų automobilio variklio purkštukai netinkamai veikia, paprašykite, kad jį patikrintų profesionalus automechanikas ir įvertintų, ar yra nustatytas tinkamas įpurškimo greitis, o radus problemą, ją išspręstų.

 

Neteisingas įpurškimo sistemos diegimas

 

Neteisingas variklio įpurškimo sistemos diegimo procesas su laiku gali sukelti rimtų problemų. Jei ši sistema sumontuota neteisingai ir netinkamai, degalai gali būti purškiami netinkama kryptimi arba purkštukas jų visai gali neišpurkšti. Šiuo atveju, sistemai netinkamai veikiant, dyzelinių purkštukų remontas gali būti nebūtinas, tačiau reikalinga iš naujo įdiegti variklio įpurškimo sistemą, kad ji vėliau nesukeltų nepageidaujamų problemų.

 

Susidėvėjimas

 

Dyzelinio automobilio įpurškimo sistema gali sugesti ir dėl bendro susidėvėjimo. Konsultuojantis su automechaniku dėl purkštukų keitimo, būtinai atkreipkite dėmesį ir į šią galimą gedimo priežastį. Automechanikas galės tinkamai įvertinti situaciją ir pašalinti galimas problemos priežastis.

 

Dyzelinio automobilio purkštukų gedimo priežastis yra labai svarbu perprasti, kad ateityje būtų galima išvengti šios problemos. Būtinai pasikonsultuokite su automobilį remontuojančiu specialistu, kad jis galėtų išsamiai pakomentuoti purkštuko gedimo priežastis.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *