Kai labai norisi adrenalino

Kolektyvo kelionė: kuo pasirūpinti?

Darbo kelionės – puikus būdas sutvirtinti komandą ir geriau pažinti vienam kitą. Priklausomai nuo galimybių ir norų tokios išvykos gali būti tiek trumpesnės, tiek ilgesnės. Bet kokių atveju svarbu joms tinkamai pasiruošti.

 

Tinkamas transportas

 

Keliaujant didesnei grupei žmonių įprasto automobilio dažniausiai neužtenka. Todėl labai praverčia mikroautobusų nuoma (Kaune, Vilniuje ar kitame mieste). Tai itin patogus ir greitais sprendimas – reikalingą transporto priemonę paprasta išsirinkti internetu. Iškilo klausimas, kaip tai padaryti lengviau? Visų pirma, rekomenduojama įvertinti keleivių skaičių. Nuo jo priklauso, reikalingo mikroautobuso dydis. Taip vertėtų nepamiršti įvertinti ir savo biudžeto.

 

Užkandžiai – būtinas išvykos palydovas

 

Kolektyvo išvyka be užkandžių – tai, ką sunku įsivaizduoti. Žinoma, tai aktualiausia tuomet, kai kelionė yra pakankamai ilga. Pasirūpinus maistu iš anksto, nereikia gaišti laiko degalinėse ar pakelės kavinėse. Be to, tai puikus būdas sutaupyti. Bene populiariausias pasirinkimas keliaujant – sumuštiniai. Juos pasigaminti labai paprasta. Todėl nereikia gaišti daug laiko. Juos galima susitepti net ir tos pačios dienos rytą. Rūpinantis užkandžiais rekomenduojama nepamiršti ir vandens. Juk po maisto dažniausiai norisi atsigaivinti.

 

Įtraukianti veikla – turiningai išvykai

 

Jei mikroautobusų nuoma (Kaune ar kitame mieste – nesvarbu) ir užkandžiais jau pasirūpinta, vertėtų atkreipti dėmesį ir į papildomą veiklą. Ji itin aktuali važiuojant tolimesnius atstumus. Tokiose situacijose labai praverčia komandiniai žaidimai, pavyzdžiui, su kortomis ir pan. Pirmiausia, tokia veikla suteikia teigiamas emocijas. Taip pat tai geras būdas atsipalaiduoti ir geriau pažinti savo kolegas. Komandinės dvasios stiprinimas aktualus ir grįžus iš kelionės – tai netgi gali lemti geresnius darbo rezultatus ateityje.

 

Išankstinės rezervacijos

 

Tam, kad kolektyvo kelionė būtų visapusiškai sėkminga, vertėtų iš anksto rezervuoti norimas vietas, nesvarbu, tai būtų muziejus ar restoranas. Tai padės jaustis tikriems, kad išvykos planų nesujauks nenumatytos problemos. Daugeliu atvejų tai galima padaryti internetu – tai itin greitai ir patogu.

 

Mikroautobusų nuoma Kaune ir kituose Lietuvos miestuose – vienas iš geriausių pasirinkimų grupinėms kelionėms. Kodėl gi neįsitikinus tuo ir patiems? Apsilankę internetinėje svetainėje rasite skirtingų transporto priemonių pasiūlymų.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *