Kai labai norisi adrenalino

Kodėl kelionei grupe verta rinktis keleivinius mikroautobusus

Tiek trumpos, tiek ilgos kelionės gali būti tikrai įdomios, ypač jei aplankoma daug vietų su linksma draugų grupele. Galite susipažinti ne tik su naujais žmonėmis, pasifotografuoti, bet ir gerai praleisti laiką su pačiais artimiausiais. Tačiau prieš renkantis kelionės tikslą, svarbu išsiaiškinti, kaip pasieksite galutinį tašką. Jei planuojate keliauti su draugais ar šeima, keleivinių mikroautobusų nuoma gali tapti itin naudingu pasirinkimu. Nuomotis šią transporto priemonę ne tik pravartu – Jūsų kelionė taps net kelis kartus patogesnė.

 

Erdvumas

 

Jei keliaujate 10-12 žmonių grupėje, tokia paslauga tiesiog naudingas sprendimas. Priklausomai nuo pasirinkimo, mikroautobusai tikrai ganėtinai erdvūs, palyginti su automobiliais. Juose telpa ne tik visi asmenys, bet kartu ir Jūsų daiktai.

 

Paprastai važiuojant su tokio dydžio grupe, reikia nuomotis arba rasti kelis automobilius. Todėl transporttavimo išlaidytos neretai viršyja biudžetą. Tačiau mikroautobuse tielpa žymiai daugiau asmenų.

 

Saugumas

 

Keleivinių mikroautobusų nuoma užtikrina, kad čia siūlomos transporto priemonės yra geros būklės, viskas atitinka saugos reikalavimus. Pasirinkus mikroautobusą, galite būti tikri, kad saugiai, be jokių trikdžių pasieksite savo kelionės tikslą. O dėl puikaus interjero dizaino ir patogių sėdynių, galėsite visi atsipalaiduoti ir smagiai pabendrauti kelionės metu.

 

Patogumas

 

Tai itin erdvi, patogi transporto priemonė, kurioje keliaudami net kelias dienas jausitės patogiai. Čia užtikrinama pakankamai vietos kiekvienam, todėl niekada neatrodys, kad jame ankšta, trūksta visiems keleiviams vietos. Be to, galite pasimėgauti papildoma erdve kojoms bei atlošiamomis sėdynėmis, kurios tokios patogios, kad važiuojant ilgą laiką nepajusite didelio nuovargio.

 

Taupumas

 

Kaip minėta anksčiau, paprastai didesnėm nei 5 asmenų grupėms reikia ieškoti papildomų transporto priemonių. Natūraliai, taip kyla problemos, nes ne kiekvienas turi automobilį, gali vairuoti, o kartais žmonės nenori skirstytis į mažesnes grupeles, ypač kai planuojama ilgesnė kelionė.

 

Nuomojant papildomus automobilius ne tik sumokama žymiai daugiau už transporto priemonių paslaugas, bet kartu susidaro papildomos išlaidos kurui. Todėl keleivinių mikroautobusų nuoma itin pravarti – sumokama tik už vieną transporto priemonę ir visi gali keliauti kartu. Belieka pasirūpinti kelionės tikslu ir gera nuotaika.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *