Kai labai norisi adrenalino

Ko nepamiršti perkant naują automobilį?

Ko nepamiršti perkant naują automobilį?

Naujo automobilio įsigijimas – finansiškai atsakingas žingsnis. Prieš jį renkantis svarbu įvertinti daugybę aspektų, kurie galiausiai nulemia apsisprendimą. Tai ir bandomasis važiavimas, mėnesinės eksploatavimo išlaidos, komplektacija, privalomasis draudimas. Taigi, ką apie tai verta žinoti plačiau?

 

Automobilio kaina dar ne viskas

 

Pirkdami naują automobilį dauguma vairuotojų, visų pirma, atkreipia dėmesį į jo kainą. Žinoma, tai vienas iš pagrindinių kriterijų, tačiau toli gražu ne vienintelis. Vertėtų nepamiršti atsižvelgti ir į papildomas išlaidas, reikalingas transporto priemonės išlaikymui (garantiniam aptarnavimui, draudimo ir lizingo įmokoms, degalams ir pan.).

 

Prieš priimant galutinį sprendimą, rekomenduojama atidžiai įvertinti automobilio modelį, technines savybes. Nuo viso to priklauso ir eksploatavimo kaina. Ją apskaičiavę, galėsite kritiškai įvertinti, ar naujasis pirkinys atitinka jūsų finansines galimybes.

 

Numatomas naudojimosi laikas

 

Apsvarsčius automobilio išlaikymo kainą, į kurią įeina tiek privalomasis draudimas, tiek degalai ir t. t., verta eiti toliau. Kitas žingsnis – individualių poreikių įvertinimas. Pavyzdžiui, benzinu ir dyzelinu varomos transporto priemonės kaina salone gali skirtis. Dyzeliniai ir hibridiniai automobiliai dažniausiai kainuoja daugiau. Vis dėlto, jei planuojate važinėti didelius atstumus, bendros kuro išlaidos gali būti mažesnės.

 

Pasinaudokite bandomuoju važiavimu

 

Jei dar nesate tikri, kokio automobilio tiksliai norite, patartina pasinaudoti bandomuoju važiavimu. Tai gali padėti įvertinti transporto priemonės galimybes, komfortą, važiavimo dinamiką ir pan. Geriausia jį atlikti su pardavimo atstovu, kuris supažindins su įrengtomis naujausiomis technologijomis, todėl susigaudyti bus lengviau.

 

Teikite pirmenybę saugumui

 

Šiuolaikiniuose automobiliuose įrengta daugybė saugumo sistemų: elektroninės saugumo programos, stabdymo jutikliai, greičio palaikymo sistema, galinio vaizdo kamera ir t. t. Renkantis komplektaciją verta nepamiršti to. Nors privalomasis draudimas apsaugo gali apsaugoti nuo avarijos metu patirtų finansinių nuostolių, tai nėra prevencinė priemonė. Tuo tarpu, saugumo sistemos gali padėti išvengti netikėtų eismo įvykių. Taigi, šiuo atžvilgiu rekomenduojama netaupyti, tačiau rinktis pilnesnės komplektacijos transporto priemonę.

 

Tegul naujasis pirkinys patenkina visus jūsų lūkesčius. Prieš įsigydami automobilį, nepamirškite atkreipti dėmesio į aukščiau pateiktus patarimus. Nepamirškite apsidrausti – tai galite padaryti ir internetu.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *