Kai labai norisi adrenalino

Kaip persikraustyti be vargo?

Kaip persikraustyti be vargo?

Gyvenamosios vietos keitimas – tikras vargas. Nebent esi tam gerai pasiruošęs – laiku viską susidėjęs ir kupinas jėgų. Taigi, šiam dalykui taip pat reikia paskirti laiko ir dėmesio. Pasidalinsiu savo patirtim – patarimais, kurie pačiam padėjo, kad perkraustymo paslaugos Vilniuje atitiktų visus poreikius ir lūkesčius.

 

Geras planas – būtinas

 

Jei nori išvengti chaoso, kuris su kraustymusi siejasi išties labai dažnai, pirmiausia gerai žinok, kada ką darysi. Patikėk manimi – pasilikti daiktų pakavimą paskutinei dienai nėra geras sprendimas. Na, aišku, nebent turi kokių 10 daiktų. Tačiau jei gyveni normaliam bute, esi sukaupęs šiokio tokio turto, jam supakuoti neišvengiamai reikės laiko.

 

Tad susiplanuok, kada imsies šio darbo. Siūlau tam turėti bent savaitę, jei tai darysi vakarais. Jei turi laisvadienių, išnaudok bent porą. Beje, planas reikalingas ir sprendžiant, kada gi bus užsakytos perkraustymo paslaugos Vilniuje – juk tai irgi reikia padaryti iš anksto.

 

Pakuok daiktus atsargiai

 

Net jei atstumas, kurį reikės įveikti iki naujų namų, visai nedidelis, būk atidus. Gali tik atrodyti, kad viskas vyks lėtai ir atsargiai. Iš tikrųjų viskas kitaip – kelios duobės kelyje (o jų kiemuose paprastai daugiau nei norėtųsi), ir štai tavo kelios taip saugotos lėkštės jau pavirto į šipulius.

 

Kad taip nenutiktų, reikėtų viską, kiekvieną daiktą, pakuoti atidžiai. Nuo puodelio iki ausinių – įvertink kiekvieno turimo daikto riziką sulūžti ar sudužti nuo spaudimo, kritimo ir panašiai. Atitinkamai juos pakuok. Tam gali naudoti ir burbulines plėveles, ir laikraščius, ir netgi audeklus (gali tikti ir drabužiai), maišelius, dėžes ir visa kita.

 

Pasirūpink sandarumu ir tinkamu gabenimu

 

Tam, kad perkraustymo paslaugos Vilniuje nenuviltų, kokybe pasirūpink ir pats. Įsitikink, kad visi daiktai supakuoti saugiai, kaip tik įmanoma užtikrink sandarumą. Jei turi galimybę, į transporto priemonę viską nešk pats – taip žinosi, kad daiktai nekrito, be to, parinksi jiems tinkamą, saugią vietą bagažinėje ar priekaboje.

 

Viską atidžiai susiplanavus ir sužiūrėjus kraustymasis tikrai nekels galvos skausmo. Svarbiausia – neskubėti, pasirinkti patikimą įmonę ir nepridaryti nesąmonių jau iškraustant daiktus.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *