Kai labai norisi adrenalino

Kaip pasirūpinti saugiomis kelionėmis?

Kelionės automobiliu – neatsiejama daugelio gyvenimo dalis. Itin svarbu pasirūpinti, kad jos būtų ne tik komfortiškos, bet ir saugios. Todėl verta įvertinti ne tik techninę transporto priemonės būklę, bet ir tokius aspektus kaip draudimas internetu. Norite sužinoti apie tai daugiau? Tai galite padaryti jau dabar.

 

Reguliari automobilio priežiūra

 

Vienas iš pirmųjų aspektų, kuriuo vertėtų pasirūpinti, yra reguliari automobilio priežiūra. Tai apima išties nemažai dalykų: nuo tepalų ir filtrų keitimo iki tinkamų padangų naudojimo. Nenuostabu, kad transporto priemonės eksploatacijos metu šie komponentai dėvisi. Taigi, norint išvengti netikėtų transporto priemonės gedimų, juos reikėtų reguliariai atnaujinti. Artėjantis pavasaris – puikus metas tai padaryti.

 

Ką konkrečiai tikrinti?

 

Tam, kad pasirūpinti savo automobilių būtų paprasčiau, pateikiame aspektus, į kuriuos atsižvelgti:

 

  • tepalai,
  • aušinimo ir stabdžių skystis,
  • žibintai,
  • padangos.

 

Jei neturite tinkamų įgūdžių, leidžiančių pasirūpinti šiais dalykais, rekomenduojama kreiptis į profesionalus.

 

Nepamirškite apsidrausti

 

Draudimas internetu – dar vienas labai svarbus aspektas. Ši paslauga užtikrina finansinę apsauga autoįvykio metu. Priklausomai nuo draudimo (privalomasis ar KASKO) skiriasi sutarties sąlygos. Antruoju atveju apimama daugiau rizikos faktorių. Nuostoliai atlyginami net ir tuomet, kai dėl eismo įvykio kaltas pats vairuotojas.

 

Be to, suteikiami papildomi privalumai:

 

  • pagalba kelyje,
  • pakaitinis automobilis,
  • keletas draudimo variantų (todėl kiekvienas gali pasirinkti sau labiausiai tinkantį),
  • išskaitos netaikymas ir t. t.

 

Daugiau apie teikiamas paslaugas galima sužinoti pasikonsultavus su draudimo įmonės specialistu.

 

KASKO draudimo apsauga taikoma transporto priemonei, kuri pateko į eismo įvykį arba buvo kitaip apgadinta (pvz., vagystės ar stichinės nelaimės metu).

 

Papildomos paslaugos

 

Domina ne tik KASKO draudimas internetu? Itin patogu tai, kad vienu metu galima pasirūpinti ir kitomis paslaugomis. Pavyzdžiui, apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų, įsigyti savanorišką civilinės atsakomybės ar automobilio papildomos įrangos draudimą. Tai puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir ieškantiems optimalaus varianto.

 

Norite mėgautis saugesnėmis kelionėmis? Tuomet šie patarimai jums gali būti išties naudingi. Iš anksto pasirūpinę automobilio technine automobilio būkle ir finansine apsauga, galėsite jaustis ramiau. Taigi, ar verta delsti?Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *