Kai labai norisi adrenalino

Kaip pasirinkti akumuliatoriaus pakrovėją žiemos metu?

Automobilio akumuliatoriaus pakrovėjas (rinkitės Autoaibe.lt) žiemos metu tampa labai paklausiu prietaisu, kurį turi daugelis vairuotojų. Turbūt, teko susidurti su neužsikuriančio automobilio problema Jums patiems arba pažįstamiems. Skubant į darbą, bet kaustant rytiniam šaltukui, neužsivedantis automobilis yra vienas didžiausių nemalonumų žiemos metu. Senesnių ir ypač dyzeliniu kuru varomų automobilių vairuotojų sprendimu tampa įkrovimo įtaisai.

 

Įkrovimo būdai

 

Neužsivedant automobiliui galimos dvi to priežastys: išsikrovęs akumuliatorius arba automobilio gedimas. Jeigu tai šaltas žiemos sezonas, galima tikėti, kad papildomai automobilio remontuoti nereikės, pakaks tik pakrauti akumuliatorių. Tai padaryti galite rinktis sau prieinamesnį būdą: automatinis arba rankinis pakrovimas. Jei pasirinksite rankinį krovimo būdą, tai krovimo procesą reikės prižiūrėti ir reguliuoti įtampą. Autoaibė.lt specialistai teigia, jog toks akumuliatoriaus pakrovėjas bus pigesnis, bet jo veikimo metu reikalaus Jūsų laiko ir dėmesio. Gerokai patogesnis, bet brangesnis variantas – automatinis įkroviklis.

 

Akumuliatorius

 

Prieš įsigydami įkrovimo įrenginį būtinai išsiaiškinkite savo turimo akumuliatoriaus parametrus, nes tik pagal juos galėsite išsirinkti tinkamą pakrovėją. Atkreipkite dėmesį, kokia yra akumuliatoriaus talpa ir tipas. Skirtingoms talpoms taikomis ir skirtingi įkrovikliais. Netinkamai parinkta įtampa gali sugadinti Jūsų automobilį. Taip pat, apsvarstykite ar Jus tenkins pakrovėjo tipas, atsižvelkite į patogumą ir kaip greitai automobilis bus pasiruošęs važiuoti. Akumuliatorius negali būti įkraunamas per greitai, nes tada gerokai sutrumpės jo tarnavimo laikas. Rinkitės įkrovimo galingumą, pagal specialistų siūlomą taisyklę, kad reikėtų ne didesnės kaip 10 proc. akumuliatoriaus talpos srovės.

 

Akumuliatoriaus pakrovėjas – labai svarbus atributas žiemos metu. Autoaibė.lt siūlo išvengti papildomų nemalonumų ir laiko bei finansinių išlaidų bei įsigyti šį įkrovimo įrenginį dar neatėjus šalčiausiam metų laikui. Beje, toks prietaisas gali praversti ir ne tik žiemos sezono metu.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *