Kai labai norisi adrenalino

Kaip išsirinkti sporto papildus?

Kaip išsirinkti sporto papildus?

Sporto papildai – itin reikalingi tam, kad rezultatus galėtume pasiekti greičiau, saugiau ir efektyviau. Tačiau vien tai suprasti nepakanka. Rinka labai plati, tad atrasti gerą produktą ne visada lengva. Tad ir proteinas kaina gali nudžiuginti, jei tik žinosite, kaip atrasti tai, ko reikia. Pateikiame kelis esminius patarimus.

 

Ko tiksliai reikia?

 

Pirmiausia derėtų apsibrėžti, ko tiksliai ieškote. Juk visų poreikiai yra skirtingi. Jiems įtakos turi ir lytis, ir veiklos rūšis, ir amžius, ir kitokie veiksniai. Visgi jaudintis nereikia – paprasčiausiai derėtų apgalvoti aplinkybes.

 

Pavyzdžiui, jei jūsų tikslas yra raumeninės masės didinimas, tuomet geriausias pasirinkimas yra baltymų papildai arba gaineriai. Jei tiesiog norite jaustis gerai, greičiausiai užteks vitaminų ir mineralų komplekso. Panašiai gali praversti ir BCAA, t. y. amino rūgščių kompleksas. Visi šie produktai skirtingi, visgi jų paieška ir atranka – panaši.

 

Tinkama prekybos vieta

 

Nemaža dalis žmonių skubinasi ko nors ieškodami iškart šauti į užsienio masinio pardavimo portalus. Juk ten reikiami papildai, pavyzdžiui, proteinas kaina išties dažnai džiugina. Tačiau iš tiesų reikėtų atidumo.

 

Venkite apsipirkti parduotuvėse, kurios neturi licencijos. Gerai apžiūrėkite pirkimo ir grąžinimo, pristatymo taisykles – kitaip rizikuosite ir pinigais, ir net sveikata. Labai svarbi produktų kilmė – jei matote, kad ji įtartina, geriau jau nerizikuoti.

 

Patikimas gamintojas

 

Pirkėjus visuomet vilioja mažiausia kaina. Tačiau ne visada ji iš tikrųjų maža. Kartais pirmiausia sumokama suma nedidelė, tačiau paskui tenka gailėtis taupymo, nes pakrinka sveikata. Tad geriau iš karto pasidomėti gamintoju.

 

Jei šioje srityje esate naujokai, tiesiog papildomai skaitykite. Jei jau turite patirties, pasidomėkite, ar papildų gamintojas žinomas, licencijuotas. Jei domina proteinas, kaina gali būti ir aukšta, bet tik dėl to, kad gamintojas naudoja kokybiškas žaliavas ir technologijas. Tikrai nebijokite lietuvių gamintojų – juk savų vertybes labai lengva patikrinti. Mažesni gamintojai labai stengiasi iškilti, kad ir kokybe nerizikuoja.

 

Po viso to jau galima vertinti ir kainą. Turėkite mintyje sudėtį, kiekį, pristatymo atstumą ir panašiai. Tuomet, kai viską kuo geriau žinosite, lengviau įvertinsite tikrąją vertę. O ji tiesiogiai susijusi su jūsų savijauta ir norimais rezultatais.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *