Kai labai norisi adrenalino

Kaip išsinuomoti tobulą mikroautobusą?

Kaip išsinuomoti tobulą mikroautobusą?

Mikroautobusų nuoma – paslauga, kurios naudą įvertina vis daugiau pavienių žmonių ir įmonių. Jei tik yra gana didelis kolektyvas, verta skirti laiko ir atrasti tokią transporto priemonę, kuri leis keliauti ir patogiai, ir saugiai, ir greitai. Laimei, rinktis tikrai yra iš ko. Kad atsirinkti tinkamiausią variantą būtų lengviau, siūlau apsvarstyti kelis esminius aspektus.

Žmonių skaičius

Įprastai mikroautobuse telpa apie 19 žmonių, neskaičiuojant vairuotojo. Tačiau yra ir kitų variantų – pavyzdžiui, iki 9 žmonių talpinantys minivenai, iki 19 žmonių talpinantys mikroautobusai. Dar vienas variantas – ir krovininiai mikroautobusai, nepritaikyti žmonių pervežimui. Pastaruosiuose yra 2–3 vietos. Taigi, pirmiausia reikia susižinoti tikslų keleivių skaičių ir kelionės paskirtį.

Kryptis ir trukmė

Tam, kad mikroautobusų nuoma pateisintų visus lūkesčius, reikia atkreipti dėmesį ir į kelionės tikslą. Ar keliausite tik Lietuvoje, ar į užsienį? Kiek laiko planuojate keliauti? Ar reikia kelionės iki oro uosto, ir vairuotojas turės be jūsų grįžti atgal, ar planuojate traukti apsipirkti iki, pavyzdžiui, Lenkijos ir atgal? Žinodami tikslų laiką ir trukmę, galėsite lengviau rezervuoti jums patinkantį ir tuo metu tikrai laisvą mikroautobusą.

Privalumai

Dauguma transporto priemonių nuomos įmonių stengiasi pasirūpinti skirtingais poreikiais. Vieniems reikia tik nusigauti iš taško A į tašką B, kitiems – dar ir mėgautis kelione, jaustis maksimaliai komfortiškai. Jei priklausote pastarajai grupei, atkreipkite dėmesį į siūlomus privalumus, jie gali būti labai įvairūs – nuo paprasčiausio DVD grotuvo iki modernios navigacinės sistemos ar stogo bagažinės. Mikroautobusų nuoma džiugins ir dėl galimybės važiuoti itin šiuolaikiška, vos kelių metų senumo transporto priemone.

Keli patarimai sklandžiai kelionei

Norint, kad kelionė būtų sėkminga, neužtenka tik pasirūpinti transporto priemone. Pateikiame dar kelis patarimus:

  • Sugalvokite, ką veiksite kelionės metu. Jei keliausite ilgai, kad kelias neprailgtų, sugalvokite pramogų. Tinka ir knygos skaitymas, ir filmų peržiūra – tiesiog tai, kas jums patinka labiausiai.
  • Apgalvokite poilsio galimybes. Jei keliausite ilgiau nei porą valandų, ko gero, teks sustoti. Jei kelias tolimas, iš anksto rezervuokite nakvynės vietą – taip sutaupysite ir laiko, ir nervų.
  • Ką valgysite? Net jei važiuosite tik kelias valandas, nusipirkite užkandžių, vandens.

Tam, kad mikroautobusų nuoma būtų sumaniu sprendimu, reikia įdėti pastangų. Žinoma, jei keliaujate nedidelį atstumą, beveik niekuo rūpintis nereikia. Tačiau siekiant komforto visada pravartu iš anksto apgalvoti įvairius kelionės aspektus. Nepamirškite, kad keliaujate ne vieni – bendrus poreikius galite patenkinti ir greičiau, ir pigiau.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *