Kai labai norisi adrenalino

Kaip dirba kuro siurblys?

Automobilyje galima rasti be galo daug skirtingų įrengimų. Jie, dažnu atveju, gali atrodyti labai painūs, tačiau jais atidžiau pasidomėjus, viskas tampa kur kas aiškiau. Kuro siurbliai yra vienas iš tų prietaisų apie kuriuos paprastas žmogus nelabai ką žino. Visgi ištikus šios srities gedimui ir sužinojus, kad reikalingas kuro siurblių remontas Kaune, su jais susipažintumėte artimiau. Tačiau, jei tokio gedimo neturėjote, pateikiame platesnės informacijos apie šio įrengimo veikimo principus.

Kuro siurblio buvimo vieta

Kuro siurblį dažniausiai galima rasti kuro bake. Šis neretai būna automobilio gale, o jo tikslesnė buvimo vieta gali skirtis. Ji priklauso nuo transporto priemonės. Kuro bako viršuje būna kamštis, kurį atsukus kartu su juo išsiima kuro siurblys. Visgi, kaip prieš tai minėta, labai daug kas priklauso nuo turimo automobilio, tačiau viena iš dažniausiai pasitaikančių buvimo vietų yra ši. Taigi, nenustebkite, jei bandydami ieškoti šio siurblio pagal pateiktą aprašymą – nerastumėte.

Veikimo principas

Esminis, būtent elektrinio kuro siurblio, veikimo principas yra nuolatinės variklio srovės naudojimas siurblio agregate. Šis įsiurbia degalus, kurie yra jūsų bakelyje. Svarbu, kad įsiurbiamas kuras būtų kuo kokybiškesnis, nes tai gali paskatinti gedimą. Iš ten esančio bakelio siunčia jį į kuro vamzdį ir į kuro bėgį, kur jį galima įpurkšti į cilindrą. Tuomet, jis sumaišomas su oru ir kibirkštimi, kad sukurtų degimą. Jeigu taip nutiktų, kad jums pasitaikytų prieš tai įvardintas gedimas, kuro siurblių remontas Kaune, „Šalvis“ įmonėje, tam – puikus pasirinkimas.

Verta paminėti, kad siurblio gale yra filtras, kurio dėka, jūsų bako kuro priemaišoms neleidžiama patekti į kuro liniją. Be to, yra kuro plūdė, kuri plaukioja ant jūsų kuro. Ji išmatuoja ir siunčia signalą į elektros plokštę. Pateiktą signalą perskaito degalų matuoklis ir nurodo, kiek kuro liko jūsų bake. Tie, kurie naudojasi senesniu automobiliu, gali turėti mechaninį kuro siurblį, kurio veikimo principas yra šiek tiek kitoks. Šis turi siurblio svirtį, kuri juda aukštyn ir žemyn, kai sukasi pasiskirstymo velenas. Visas šis procesas sukuria pažodinį siurblį, kuris siurbia kurą per liniją.

Taigi, žinodami kuro siurblio veikimo principą žengiate didelį žingsnį link artimesnio susipažinimo su jūsų pačių automobiliu. O jeigu pastebėjote tokius simptomus kaip: sunkiai užsivedantis variklis ar padidėjusios kuro sąnaudos, jūsų automobiliui greičiausiai reikalingas būtent kuro siurblių remontas Kaune. Tad atkreipkite į tai dėmesį!Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *