Kai labai norisi adrenalino

Išnuomotas autobusas – kelionė be rūpesčių

Išnuomotas autobusas – kelionė be rūpesčių

Keliauti galima įvairiais būdais. Vieni renkasi skrydžius į tolimas šalis, kiti – kruizus laivu, treti – keliones dviračiais. Yra ir dar vienas būdas. Autobusų nuoma Vilniuje ar kitame didmiestyje iš „Autobusai.lt“ – tai galimybė keliauti nepaprastai patogiai, išvengiant daugybės rūpesčių, patiriamų vykstant atostogų kitais būdais. Netikite? Pateikiame kelis argumentus.

Greitis

Autobusas kai kuriems siejasi su lėtumu. Tačiau iš tiesų viskas yra kitaip – juk kalbame ne apie maršrutinius, reisinius, o individualiai nuomojamus autobusus. Tokios transporto priemonės – modernios, tad gali saugiai išvystyti greitį. Žinoma, kelių eismo taisyklių laikytis privaloma visiems. Vis dėlto keliaujant taip nereikia nusigauti nuo stotelės prie stotelės, ieškoti vietos parkavimui, tad laiko tikrai sutaupoma.

Puiki kaina

Keliauti nuomotais autobusais dažnai yra gerokai pigiau nei skirsti lėktuvu ar plaukti keltu. Prie pastarųjų kelionės būdų kainos dažniausiai prisideda įvairūs papildomi mokesčiai – pavyzdžiui, už bagažą. Pasinaudojus autobusų nuoma Vilniuje, kurią teikia „Autobusai.lt“, daiktų galima krautis tiek, kiek tik telpa. Be to, kelionės kaina nepriklauso nuo krypties ar sezoniškumo. Juk visi puikiai žinome, kaip ilgai reikia ieškoti gero pasiūlymo į šiltuosius kraštus, ypatingai – pavasarį ar vasarą.

Išskirtinis komfortas

Dar vienas mitas, susijęs su kelionėmis autobusu – tai, kad jais keliauti nepatogu. Galbūt tai buvo tiesa, kai keliais riedėjo seni, abejotino saugumo autobusai. Tačiau šiandien autobusų nuomos įmonės rūpinasi keleivių komfortu visais atžvilgiais. Dėl to nuomojami tik šiuolaikiški, modernia įranga papildyti autobusai.

Juose rasite įvairių patogumų. Tokie autobusai erdvūs, šiuolaikiško dizaino, su ergonomiškomis sėdynėmis. Be to, juose galima reguliuoti kondicionavimo sistemą. Tokios transporto priemonės pritaikytos net pramogoms kelionių metu. Šiuolaikiškų autobusų nuoma Vilniuje šiandien – tai galimybė rengti smagius karaokės vakarėlius, filmų vakarus, juokingų vaizdo įrašų peržiūras, koncertus ir panašiai. Galite pasisamdyti gidą, kuris papasakotų apie lankytinas vietas. Panaudojus kūrybiškumą, veiklų kelionės metu gali būti išties gausu.

Paprastas ir patogus užsakymas

Klaidžiojimas po sudėtingas užsakymo sistemas – jau seniai praeitis. Šiandien išsinuomoti autobusą – labai paprasta. Tereikia užpildyti užklausos formą ar kitaip susisiekti su nuomos kompanija, pateikti reikiamus duomenis. Tai – žmonių skaičius, data, kryptis. Dėl maršruto galima nesijaudinti – juo mielai pasirūpina patys nuomos įmonės darbuotojai. Nereikia rūpintis ir vairuotoju. Jo paslaugos – nuomos pasiūlymo dalis.

Saugumas, patogumas, greitis, galimybė sutaupyti – puikūs privalumai, paverčiantys autobusų nuomą šauniu pasirinkimu. Jei norite keliauti be jokių rūpesčių, autobusų nuoma Vilniuje iš „Autobusai.lt“ – lengvas, greitas ir patikimas sprendimas. Tereikia draugų kompanijos!Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *