Kai labai norisi adrenalino

Dalykai, kurių negalima pamiršti keliaujant

Dažnai, kuomet išsiruošiama į ilgą ir daug kilometrų turėsiančią įveikti kelionę automobiliu, pamirštama daug dalykų – patikrinti visus mašinos techninius duomenis (nes variklių remontas Kaune gali užtrukti pakankamai ilgai), būklę, susirinkti svarbius daiktus, kurių gali prireikti ilgos kelionės metu, ir pasiimti laisvalaikio daiktų, kad neprailgtų kelionė. Visi šie dalykai yra vienodai svarbūs, todėl pristatome jums trumpą atmintinę, kaip reiktų pasirengti ilgai kelionei.

 

Nepamirškite svarbiausių daiktų

 

Nors prieš planuojant kelionę kiekvienas suprantame, kad yra svarbu nepamiršti tam tikrų daiktų, tačiau galiausiai vis tiek nesusidarome bent jau minimalaus plano, kad viską prisiminti būtų sunkiau. Paskui pykstame, kodėl neturime po ranka taip reikalingos atsarginės padangos ar šilto užkloto atšalus vakarams.

 

Taigi, tam, kad kelionė būtų maloni, rekomenduojama nepraleisti sąrašo kūrimo etapo. Jame turėtų būti užkandžiai, piniginė, skėtis, atsarginiai ratai, tepalai (kad variklių remontas Kaune ar kitos mašinos problemos nebūtų aktualios kelionės metu) ir laisvalaikio priemonės: tai gali būti knygos, žurnalai, kortos ar bet kokie stalo žaidimai. Visa tai skirta greičiau praleisti laiką kelyje.

 

Patikrinkite visus automobilio rodiklius

 

Tikriausiai kur kas svarbiau negu pasiimti tinkamus daiktus, yra patikrinti automobilio būklę prieš išvykstant į ilgesnę kelionę. Juk gedimas gali užtikti pačiose netikėčiausiose vietose ir pačiu netinkamiausiu laiku. Tam, kad to išvengti, patikrinkite visų skysčių normas, tepalus, pripūskite padangas iki reikiamo dydžio, o geriausia – nuvežkite automobilį į artimiausią servisą. Taip užtikrinsite, jog visi parametrai yra patikrinti.

 

Pasirūpinkite namais

 

Galiausiai, lygiai taip pat svarbu prieš išvykstant yra palikti namus tokius, kokius norėtumėte rasti grįžus. Jeigu tuo nepasirūpinsite, tai variklių remontas Kaune taps ne vienintele kelionės problema. Užtikrinti aukščiausio lygio saugumą padės ištraukti visi įmanomi kištukai – tai šaldytuvo, televizoriaus bei kitos buitinės technikos. Taip pat nepamirškite užsukti ir vandens.

 

Žinoma, jeigu namuose laikote gyvūnėlių, savaime suprantama, kad jiems reikėtų rasti laikinus globotojus: tai gali būti bet kuris jūsų šeimos narys ar artimiausi draugai. Jeigu gyvūnų neturite, galite pasidžiaugti, kad nepaliksite niekieno liūdėti.

 

Pasirūpinę visais šiais dalykais, galėsite ramiai vykti į kelionę. Patikrinkite automobilio parametrus, nepamirškite susidaryti svarbiausių daiktų sąrašo ir tinkamai pasirūpinkite namais – viso to pakaks, kad kelionė būtų sėkminga, saugi ir teiktų didžiausi malonumą.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *