Kai labai norisi adrenalino

CSGO: pasirink savo pusę

CSGO: pasirink savo pusę

Counter Strike turi išskirtinę vietą daugelio kompiuterinių žaidimų entuziastų širdyse, kadangi ne vieno žmogaus pirmoji žaidimų patirtis buvo su automatiniu ginklu rankose, tokiuose klasikiniuose žaidimuose kaip Counter Strike 1.5 ar 1.6.

Iki šios dienos Valve kūrėjų šedevras nepraranda savo populiarumo, nes pirmasis Counter Strike žaidimas šiais laikais turi milžinišką nostalgijos vertę, o 2012 metais išleistas CS:GO iš karto susilaukė milžiniško pasisekimo ir iki šios dienos prie žaidimo prisijungia šimtai tūkstančių žaidėjų. Be abejonės, žaidimų pasaulyje per beveik dvi dešimtis Counter Strike gyvavimo metų pasikeitė labai daug, tačiau tai tik parodo Valve kūrėjų sugebėjimą prisitaikyti prie esamos situacijos ir kurti žaidimus kurie tenkintų modernius ir vis reiklesnius žaidėjus.

Nuo pačio pirmo žaidimo iki dabar vyrauja dvi pagrindinės rolės – teroristai ir kovotojai su terorizmu. Žaidimo tikslas abiem rolėm yra labai aiškus – teroristai turi tam skirtoje vietoje įtaisyti tiksinčią bombą, o kovotojai su terorizmu turi neleisti jai sprogti, o dar geriau, jeigu ji iš viso nebūtų niekur padėta. Toks paprastas tikslas į šį žaidimą įneša daug sudėtingų taktikų, kurios gali ženkliai padidinti tikimybę laimėti, jeigu yra įvykdomos tinkamai. Nors neretam žaidėjui ir gali atrodyti, kad svarbiausia kuo daugiau kulkų praleisti pro ginklų vamzdžius, tačiau jeigu tai neves iki pergalės, tai visos tavo pastangos nuplauks veltui.

Prie Counter Strike sėkmės ganėtinai ženkliai prisidėjo ir augantis eSporto populiarumas, nors būtų kvaila ginčytis, kad prie pačio eSporto populiarumo Counter Strike prisidėjo mažiau, kadangi didžiųjų Counter Strike: Global Offensive turnyrų transliacijos nuolatos būna tarp daugiausiai peržiūrų susilaukiančių transliacijų visame eSporto pasaulyje. Taip yra dėl to, kad į vieną vietą surinkus geriausius žaidėjus pasaulyje, CS:GO nestokoja veiksmo, zvimbiančių kulkų ir kurtinančių sprogimų, ką labai mėgsta daugelis eSporto fanatikų.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *